By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Ishte vetëm 16 vjeçe kur la pas krahëve qytetin e lindjes, Beratin dhe u nis drejt Italise, në tokën ku e prisnin të afërmit e saj.