By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Takimi aq jetik për Greqinë midis kancelares gjermane dhe presidentit francez është zhvilluar në një klimë të rëndë, por që gjithsesi ka ngjallur disa shpresa në Athinë për pozitivitetin e takimit të së premtes të zonjës Merkel me kryeministrin grek Samaras.