By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Autore e emisionit: Rezarta Nika. Prezantojne: Brunilda Lahe dhe Stela Kotri. Tema 1: Dizenjot e thonjve me xhel. E ftuar: Dashi Cerhemi - manikyristeTema 2: Uria emocionale, si ta kalojme? E ftuar: Anisa Vasiliu - PsikologeTema 3:Pjata e frutave me vlera ushqimore E ftuar: Anila Kalleshi - specialiste dobesimi Rubrika beje vete: Pema zbukurueseKuzhina - Krenari dhe zonja LenaDietologji - MandarinaRubrika Detaje Krishtlindjesh. Lodrat poshte pemes.Rubrika thashethemeAktivitete kulturore. Shfaqja "Shtepia e Bernarda Albes". Te ftuar: Endri Cela - asistent regjisor Estela Pysqyli - aktore (roli Adela) Erjona Kakeli - aktore (roli angustia) Taulanda Jupi - aktore (roli ponsia)