By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

"Besojmë se çështja çame do të zgjidhet në bazë të punës shumë të madhe të vetë komunitetit çam, por edhe me besimin e madh që kemi tek Shtetet e Bashkuara," kështu u shpreh për Zërin e Amerikës deputeti i Partisë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet zoti Dashamir Tahiri.