By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Edhe pse është forca më kritike dhe kundërshtarja më e madhe e qeverisë së kryeministrit Hashim Thaci, lëvizja Vetëvendosje deklaron se mbështet pa asnjë rezervë cdo aksion që ka si qëllim mbrojtjen e integritetit territorial të Kosovës.