By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Kryetari socialist Edi Rama, dy muaj pas zgjedhjeve vendore dhe pak ditë pasi Kolegji Zgjedhor legjitimoi Lulzim Bashën, si kryebashkiakun e ri të Tiranës tregon se si e ka pritur këtë ndryshim.