By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Vizion Videos by Popular

AK: Dështim me presidentin - Vizion Plus - News - Lajme

06/12/12
Aleanca Kuq e Zi ka akuzuar partit kryesore ne vend se kane dshtuar ne procesin e zgjedhjes se Presidentit.Sipas prfaqsuesve te Aleancs 3 ... tags: AlbaniaAleancacommentaryKuqlajmenewsPlus

Sot, takimi Rama - Berisha - Vizion Plus - News - Lajme

06/12/12
Ora 19.00 e s diels, do t rikthej srish kryeministrin Sali Berisha dhe kryetarin e PS Edi Rama, n nj tjetr takim, n ambientet e kryesis s ... tags: AlbaniaBerishacommentarylajmenewsPluspolitics

Qershori mot te nxehte - Vizion Plus - News - Lajme

06/12/12
Temperatura te larta do te na shoqrojn prgjat gjith muajit qershor. Megjithat ato nuk do te jene aq te pazakonta pr kt periudhe ashtu si kt ... tags: AlbaniacommentarycultureeducationallajmenewsPlus

Nishani përballë presidencës - Vizion Plus - News - Lajme

06/12/12
Pasi u zgjodh president nj dite me pare, dhe la detyrn, ai do te zhvendoset ne pallatin e kongreseve, prball presidencs. Aty ndodhet zyra ... tags: AlbaniaanalysisBujarDemocraticnewsNishaniParty

Meta: Presim propozime nga PS - Vizion Plus - News - Lajme

06/12/12
Kreu i LSI, Ilir Meta ka lajmruar, se ditn e hn ne 11 qershor vendi do te ket presidentin e ri.Menjher pas dshtimit te raundit te trete te ... tags: debatentertainmentLajmemedianewsPluspolitics

"Presidenti rrezikon statusin" - Vizion Plus - News - Lajme

06/12/12
Atmosfera e zgjedhje presidenciale ne Shqipri ka trhequr vmendjen edhe te revists prestigjioze 'The Economist'. Ne botimin me te fundit ... tags: debatentertainmentLajmemedianewsPluspolitics

Presidenti, Sannino ne Tirane - Vizion Plus - News - Lajme

06/12/12
Kur nga raundi i trete i votimit pr presidentin na ndajn vetm pak ore presioni i ndrkombtareve sht shtuar mbi politikanet shqiptare pr nj ... tags: BerishalajmenewsPluspoliticsSaliStefano

Presidenti, digjet raundi III - Vizion Plus - News - Lajme

06/12/12
Dshton ashtu si ishte paralajmruar edhe raundi i trete i votimit pr Presidentin e ri te Republiks. Ne seance nuk u paraqit asnj kandidat ... tags: debatentertainmentLajmemedianewsPluspolitics

Reklama shtetërore, preferenciale - Vizion Plus - News - Lajme

06/12/12
'Proces me transparent pr shprndarjen e reklamave shtetrore.' Me kt rekomandim, qe ne vetvete mbart notat e nj krkese konkrete, prfaqsuesja ... tags: AnalysisentertainmentLajmemedianewsPluspolitics

Pak kredi, shume kushte - Vizion Plus - News - Lajme

06/12/12
Kriza ekonomike ka prekur edhe sistemin bankar n Shqipri, i cili gjat ktij viti ka vijuar t shtrngoj kushtet e kreditimit, por edhe t ... tags: AnalysisentertainmentLajmemediaNewsPlusPolitics

Zbulohet vendbanimi i lashte - Vizion Plus - News - Lajme

06/12/12
Zbulohet ne zonn e Triportit ne Zvernec te Vlors nj nga vendbanimet me te hershme ne vend. Sipas specialisteve ne te jan gjetur gjurme qe i ... tags: AnalysisentertainmentLajmemedianewsPluspolitics