By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Rezarta Videos - 2 by Popular

Dita Ime - 15 Dhjetor 2011 - Vizion Plus - Emisione - Entertainment

02/27/12
Autore e emisionit Rezarta Nika. Prezantojne Brunilda Lahe dhe Stela Kotri. Tema 1 Mirenjohja, pse ta ben jeten me te bukur E ftuar ... tags: BrunildaEntertainmentKotriKrenariLaheNikaPlus
2:20:35

Dite Ime - 9 Dhjetor 2011 - Vizion Plus - Emisione - Entertainment

02/28/12
Autore e emisionit Rezarta Nika. Prezantojne Brunilda Lahe dhe Stela Kotri. Tema 1 Si te vishemi ne festat e fundvitit Te ftuar Matilda ... tags: BrunildaEntertainmentKotriLaheMatildaNikaPlus

Dite Ime - 12 Dhjetor 2011 - Vizion Plus - Emisione - Entertainment

02/28/12
Autore e emisionit Rezarta Nika. Prezantojne Brunilda Lahe dhe Stela Kotri. Tema 1 Te dobesohesh para festave E ftuar Marinela Naska - ... tags: BrunildaEntertainmentKotriLaheMatildaNikaPlus
1:55:22

Dita Ime - 23 Dhjetor 2011 - Vizion Plus - Emisione - Entertainment

02/28/12
Tema1 Aty ku ka vend per dy shoqe a ka vend per nje te trete Te ftuar Rudina Canaj -- psikologe, Eni Cobani - juriste Tema 2Cfare duhet te ... tags: BrunildaEntertainmentKotriKrenariLaheNikaPlus
2:27:10

Dita Ime - 18 Janar 2012 - Vizion Plus - Emisione - Entertainment

02/28/12
Tema 1 Te jesh alarmanteTe ftuar Pranvera Borakaj -- Gazetare, Fleura Shkembi - Hipnoterapiste klinike, Arjan Galdini - politikan i PDE, ... tags: BrunildaEntertainmentKotriKrenariLaheNikaPlus
2:05:26

Dita Ime - 29 Dhjetor 2011 - Vizion Plus - Emisione - Entertainment

02/29/12
Autore e emisionit Rezarta Nika. Prezantojne Brunilda Lahe, Stela Kotri. tags: BrunildaEntertainmentKotriKrenariLaheNikaPlus
1:59:29

Dita Ime - 16 Janar 2012 - Vizion Plus - Emisione - Entertainment

02/29/12
Tema 1 A duhet ta pergjoj partnerinTe ftuar Anila Basha - Drejtore e ' Shqiptarja .com', Aurela Hoxha - drejtore e revistes 'AS', Gezim ... tags: BrunildaEntertainmentKotriKrenariLaheNikaPlus
2:22:16

Dita Ime - 19 Janar 2012 - Vizion Plus - Emisione - Entertainment

02/29/12
Tema 1 Kush i mban me mire sekretet Te ftuar Klejvis Saliaj -- Prezantues, Fabjola Egro - Zv.Presidente e shoqates ne 'Dobi te gruas ... tags: BrunildaEntertainmentKotriKrenariLaheNikaPlus