By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Qeveria Videos - 3 by Popular

Kosova kundër riorganizimit të brendshëm juridik

08/25/11
N Kosov, autoritetet than se nuk mund t ket asnj marrveshje politike me Serbin pr organizimin e brendshm juridiko kushtetues t Kosovs. tags: bisedimetKosovkushtetuesLeonatorganizimiqeveriaShehu

Krijimi i qeverisë së re në Maqedoni

07/27/11
Nikolla Gruevski, i ngarkuar pr formimin e qeveris s re t Maqedonis, e paraqiti programin e veprimtaris s kabinetit t tij t ardhshm dhe ... tags: BDI Gruevski Maqedonia qeveria RamadaniBDIGruevski

Maqedoni, Parlamenit miratoi qeverinë e re

07/29/11
Parlamenti i Maqedonis, mbrm pak para mesnate, votoi prbrjen e re t qeveris, t drejtuar nga kryeministri Nikolla Gruevski. Ky sht mandati i ... tags: Isak miratohet qeveria RamadaniIsakMaqedonimiratohet

Qeveria godet bujqësinë - Top Channel Albania - News - Lajme

08/01/11
Me gjithe deklaratat e kryeministrit per rritjen e vemendjes ndaj sektorit te bujqesise, shifrat e buxhetit te rishikuar pak dite me pare ... tags: albania berisha bujqesia bujqet buxheti channel fshatra

Vetëvendosje mbështet qeverinë - Top Channel Albania - News - Lajme

08/01/11
Edhe pse sht forca m kritike dhe kundrshtarja m e madhe e qeveris s kryeministrit Hashim Thaci, lvizja Vetvendosje deklaron se mbshtet pa ... tags: albania albin channel kosova kosoves kosovo kurti

Maqedoni, mbyllet televizioni A1 - Top Channel Albania - News - Lajme

08/01/11
Pas 18 viteve pun, televizioni i par privat n Maqedoni, A1, ka ndrprer transmetimin e programit. tags: A1 albania channel gruevski lajme maqedoni news

Qeveria e re Gruevski

07/16/11
I ngarkuari pr formimin e qeveris s Maqedonis, Nikolla Gruevski, i dorzoi mbrm Parlamentit listn me emrat e kandidatve pr antar t ... tags: ditari maqedoni qeveria shqip voa zeri amerikesditari

THE REAL IMAGE OF ALBANIA

05/11/09
il vero immagine dell'albania,in questo video avete la possibilita di conoscere tanti bellissimi posti turistici dell'albania tags: adheualbanalbaniaatdheuberatiblerocameria

Kriza, Financat: Skemi nevojë për financime nga FMN

04/17/09
Qeveria nuk do ta marr parasysh krkesn e guvernatorit Fullani pr t marr financime nga FMN pr prballimin e efekteve t krizs globale. ... tags: AlbaniaFMNQeveriaShqiperia

Tetraplegjikët, në grevë: Qeveria nuk zyrtarizoi kërkesat

04/17/09
Nse qeveria nuk zyrtarizon paketn e krkesave tona do t rifutemi n grev. Kshtu shprehen prfaqsues t para dhe tetraplegjikve pas m shum se nj ... tags: AlbaniaQeveriaShqiperiaTetraplegjiket

Kriza, Kosova behet gati

04/11/09
Qeveria ndan 200 milione euro per ekonomine tags: AlbaniaDardaniaKosovaQeveriaShqiperia