By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Nika Videos by Popular

Nika Schottenhamel über Dirndl (Archiv Wiesn 2007)

08/23/12
Wiesnwirting Nika Schottenhamel ber das Thema Dirndl. Sie selbst designt jedes Jahr auch eine Kollektion Dirndl, bei denen es u.a. eine ... tags: 2007dirndlfestzeltfrauenmünchennikaoktoberfest
2:25:07

Dita Ime - 9 Janar 2012 - Vizion Plus - Emisione - Entertainment

02/24/12
Autore e emisionit Rezarta Nika. Prezantojne Brunilda Lahe, Stela Kotri.Tema 1 Si te pastrojme trupin nga ngarkesa e festave Te ftuara ... tags: BrunildaEntertainmentKotriKrenariLaheNikaPlus
2:30:53

Dita Ime - 25 Janar 2012 - Vizion Plus - Emisione - Entertainment

02/24/12
Tema 1 Raporti me vjehrren- Me mire nusja apo dhendri Silva Gunbardhi -- kengetare, Jonida Sallata - Face and body painting, Andi Kananaj ... tags: BrunildaEntertainmentKotriKrenariLaheNikaPlus
1:36:27

Dita Ime - 14 Dhjetor 2011 - Vizion Plus - Emisione - Entertainment

02/25/12
Autore e emisionit Rezarta Nika. Prezantojne Brunilda Lahe dhe Stela Kotri. Tema 1 Dizenjot e thonjve me xhel. E ftuar Dashi Cerhemi - ... tags: BrunildaDashiEntertainmentKotriLaheNikaPlus

Dorëshkrimet e Enver Hoxhës - Vizion Plus - News - Lajme

02/25/12
Fotokopje te shnimeve personale te Enver Hoxhs, apo pjese nga ditari politik, ku diktatori fliste dhe dikush i zbardhte nga kaseta pr ti ... tags: AlbaniaEntertainmentlajmeNevilanewsNikaPlus
2:21:05

Dita Ime - 22 Dhjetor 2011 - Vizion Plus - Emisione - Entertainment

02/26/12
Tema1 Si e shpenzojne kohen ShqiptaretTe ftuar Petro Koi -- politikan, Ajola Xoxa - juriste Tema 2Sapunet aromatik aromaterapikE ftuar ... tags: BrunildaEntertainmentKotriKrenariLaheNikaPlus