By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Milori Videos by Popular

Intervistë me z. Dashamir Tahiri

02/06/12
'Besojm se shtja ame do t zgjidhet n baz t puns shum t madhe t vet komunitetit am, por edhe me besimin e madh q kemi tek Shtetet e ... tags: amerikescameriadashamirmilorimirelashqiperitahiri

Kryebashkiaku i Tiranës Basha zhvillon takime në Uashington

01/31/12
Kryetari i Bashkis s Tirans Lulzim Basha, i cili ndodhet pr nj vizit n Shtetet e Bashkuara, ishte i ftuar n qendrn e studimeve t avancuara ... tags: amerikesbashalulzimmilorimirelatiraneuashington

Intervistë me Saimir Pirgun

11/10/11
Tenori shqiptar Saimir Pirgu interpreton n operan 'Luia e Lamermurit' n qendrn Kenedi n Uashington tags: milori mirela pirgu saimirmilorimirelapirgu

Intervistë me violinstin Tedi Papavrami

10/29/11
Violinisti i mirnjohur shqiptar Tedi Papavrami sht i ftuar nga ambasada franceze ktu n Uashingtion pr tre mbrmje koncertore. Sbashku me ... tags: Milori Uashington Vilonist Zri i AmeriksMiloriTedi PapavramiUashington

Adriatik Llalla per fshehjen e pasurive.

10/11/11
Fshehja e pasurive, nje fenomen i perhapur ne shoqeri dhe nivele zyrtare ne Shqiperi. tags: Milori pasurite VOALlallaMiloripasuriteVOA