By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Maqedoni Videos by Popular

Respekt për Arbën Xhaferrin - Top Channel Albania - News - Lajme

08/16/12
T shumt ishin politikant nga Shqipria dhe Kosova q kishin ardhur t enjten n Tetov pr ta prcjellur drejt baness s fundit intelektualin dhe ... tags: albaniaarbenchannellajmemaqedoninewsshqip

Maqedoni, edhe zjarret me prapavijë politike - Top Channel Albania - News - Lajme

08/17/12
N Maqedoni edhe zjarret q kan kapluar vendin mund t ken prapavij politike. Dyshimet i ka hedhur, Drejtori i Drejtoris pr Mbrotjtje dhe ... tags: albaniachannelfirelajmemaqedoninewstop

Shqiptarët e Maqedonisë kremtojnë festën

08/19/12
Pas 30 ditve agjrim, besimtart musliman n Maqedoni festuan t dieln Bajramin. tags: bajramChannelkosovelajmemaqedonimuslimanTop

Shkup, ligji për forcat e sigurisë

08/21/12
Partia m e madhe maqedonase, VMRO-DPMNE, ka dorzuar n Parlament nj projekt-ligj pr t drejtat e posame pr pjestart e forcave maqedonase t ... tags: bdichannellajmemaqedoninewsshkupshqiptart

Dështimi i operacionit “Monstra” - Top Channel Albania - News - Lajme

08/24/12
Katr muaj pas aksionit policor Monstra, hetimet e Prokuroris pr vrasjen e pes peshkatarve maqedonas pran liqenit t Smillkovcit n afrsi t ... tags: albaniachannellajmemaqedoninewstop

Kërcënohen ish-pjesëtarët e UÇK-së - Top Channel Albania - News - Lajme

08/27/12
Prve projekt-ligjit t VMRO-DPMNE-s q anashkalon lufttart shqiptar nga t drejtat e veanta q parashihen vetm pr ushtart maqedonas, veterant e ... tags: albaniachannellajmemaqedoninewstopuck

Çejku takon Ahmetin dhe Thaçin - Top Channel Albania - News - Lajme

08/28/12
Ambasadori i Shqipris n Shkup, Arben ejku ka takuar t martn dy lidert e partive kryesore n Maqedoni, Ali Ahmetin e BDI-s dhe Menduh Thain e ... tags: albaniachannellajmemaqedoninewsshqiptop

Drejt zgjedhjeve të parakohshme? - Top - Channel - Albania

08/30/12
Kriza politike mes partnerve t koaliconit qeveritar n Maqedoni po e on vendin drejt zgjedhjeve t parakohshme paralamentare, vlersojn ... tags: analistetbdikrizamaqedonipartitevmro-dpmne

Hyrja e Maqedonisë ne NATO - Vizion Plus - News - Lajme

09/05/12
Shkupi zyrtar ka shprehur hapur paknaqsin ndaj aleancs se atlantikut verior, lidhur me standardin e dyfishte qe sipas tij po zbatohet pr ... tags: AlbaniaBruksellajmeMaqedoninewsPluspolitics

Kriza politike, Gruevski shmang komentet - Top Channel Albania - News - Lajme

09/09/12
Kryeministri maqedonas Nikolla Gruevski as t dieln nuk ka pranuar q t prononcohet n lidhje me krizn politike. Prkundr interesit t madh t ... tags: ahmetibdichannelgruevskimaqedoninewstop

Korrespondentet e huaj ne Maqedoni

02/24/12
Autoritetet maqedonase kan hartuar nj projekt-ligj pr t rregulluar punn e mjeteve t huaja t informimit dhe korrespondentve t huaj n ... tags: huajkorrespondentetMaqedonine

Nimitz ne Shkup

02/20/12
Ndermjetesuesi per ceshtjen e emrit te Maqedonise po zhvillon takime me drejtues te Maqedonise gjate nje vizite ne vend tags: emriIsak RamadaniMaqedoniMathewNimitz