By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Lulzim Videos by Popular

Plani Urbanistik për Tiranen - Vizion Plus - News - Lajme

05/23/12
Bashkia e Tiranes prezanton Planin e ri Urbanistik pr kryeqytetin, i ndrtuar ne 2 shtylla kryesore modernen dhe evropianen. Gjate ... tags: BashaConversationentertainmentInterviewLulzimnewsPlan

Gati plani i ri urbanistik - Vizion Plus - News - Lajme

05/11/12
Javn qe vjen do te ket nj draft paraprak te planit te ri urbanistik pr Tiranen, nj plan ky i shumpritur nga biznesi i ndrtimit. Premtimi ... tags: BashadebatlajmeLulzimnewsPluspolitics

Basha: Rama solli kaos urban - Vizion Plus - News - Lajme

05/30/12
Pak kohe pas prezantimit te planit urbanistik te Tiranes, kyebashkiaku Lulzim Basha i sht prgjigjur sulmeve te opozits ne lidhje me kt ... tags: AlbaniaBashaeducationallajmeLulzimnewsPlus

Bashkia: Jo rritje te çmimeve - Vizion Plus - News - Lajme

02/27/12
Ne prag te festave te fundvitit Bashkia e Tiranes paralajmron te gjith tregtaret se do te marre masa ndshkuese nse do te ket rritje ... tags: BashaentertainmentlajmeLulzimnewsPluspolitics

Lulzim Jashari djali Komandantit Adem Jashari ne Shkup Zgjohu dita e plisit 2013

02/17/13
www.besfort.tv - Lulzim Jashari djali Komandantit Adem Jashari ne Shkup Zgjohu dita e plisit 2013 BESFORT VIDEO M1 tags: AdemalbaniabesfortditaJasharilulzimplisit

Kryebashkiaku i Tiranës Basha zhvillon takime në Uashington

01/31/12
Kryetari i Bashkis s Tirans Lulzim Basha, i cili ndodhet pr nj vizit n Shtetet e Bashkuara, ishte i ftuar n qendrn e studimeve t avancuara ... tags: amerikesbashalulzimmilorimirelatiraneuashington

Takim Basha-Gray

01/31/12
Kryebashkiaku Basha takohet me kryetarin e Bashkis s Uashingtonit, Vincent Gray tags: bashagrayikonomiilirlulzimuashingtonvincent

Intervistë me z. Lulzim Basha, kryebashkiak i Tiranës

07/29/11
N Tiran, prgatitjet pr planin urganistik, ndrhyrjet pr trafikun e rnduar n qendr t kryeqytetit, krijimi i vendeve t reja t puns, dhe nj ... tags: Armand Basha kryebashkiak Mero TiranArmandBasha

Rama: Gabim me ndryshimet kushtetuese - Top Channel - Albania - News - Lajme

07/15/11
Kryetari socialist Edi Rama, dy muaj pas zgjedhjeve vendore dhe pak dit pasi Kolegji Zgjedhor legjitimoi Lulzim Bashn, si kryebashkiakun e ... tags: albania balla basha bashkia berisha cec channel