By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Kushtetuta Videos by Popular

“Kushtetuta, jo me nxitim”

07/29/12
Rudina Jasini sht petagoge dhe doktorante n departamentin e drejtsis n univeristetin e Oksfordit n Britanin e Madhe. tags: aktualitetdebatiimunitetetimunitetikushtetuesekushtetutambi