By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Kriza Videos by Popular

“FMN do të bllokojë Greqinë” - Top Channel Albania - News - Lajme

07/22/12
Fondi Monetar Ndrkombtar synon t bllokoj ndihmn ekonomike pr Greqin. Revista e prjavshme gjermane 'Der Spiegel' shkruan se eksponentt e ... tags: channelfmngreecegrekegreqiakrizalajme

Kriza, reagon BQE - Top Channel Albania - News - Lajme

07/27/12
Tregjet po na japin mesazhe dhe ne duhet t reagojm ndaj tyre. Nse ju m pyesni nse ka t bj me pushtetin A jemi n gjendje ta bjm kt Prgjigjja ... tags: albaniabqechannelkrizanewsreagontop

Në Itali, ndienja antigjermane

08/05/12
Kryeministri Mario Monti flet pr nj ndjenj anti-gjermane ne rritje n Itali. N nj intervist pr t prjavshmen 'Der Spiegel', ai permendi ... tags: euroeurozonesgjermaniitalikrizamerkelmonti

Itali, kriza zbraz autostradat - Top Channel Albania - News - Lajme

08/06/12
Jane tanim kujtime t largta rrugt dhe autostradat italiane t bllokuara nga trafiku ditt e para t gushtit nga automjetet q udhtonin drejt ... tags: autostradatitalikrizazbraz

Finlanda do të braktisë Eurozonën? - Top Channel Albania - News - Lajme

08/17/12
Ndonse prej m shum se nj viti flitet pr nj braktisje t mundshme t monedhs s prbashkt nga ana e Greqis apo vendeve t tjera n vshtirsi brenda ... tags: albaniachanneleurozonekrizalajmenewsshqip

Kriza financiare greke

08/21/12
Athina zyrtare prgatitet n mnyr t ethshme pr vizitn e kreut t Eurogrupit, Jean-Claude Juncker, n kryeqytetin grek t mrkurn pasdite. tags: athensathineeurozonefrancoisgrekehollandejuncker

Shansi i fundit për Greqinë

08/22/12
Shefi i financs s Eurozons, Jean-Claude Juncker, deklaroi se Greqia duhet t ket t qart se ndihma e fundit pr t ciln u ra dakord prbn ... tags: channeleuroeurozonegrekegreqijunckerkriza

Takimi Merkel - Samaras - Top Channel Albania - News - Lajme

08/24/12
Kryeministri i Greqis, Antonis Samaras, i krkoi Kancelares Angela Merkel q ti jap vendit hapsir pr t marr frym, pas nj takimi midis dy ... tags: albaniachannelgreqikrizalajmemerkelnews

Tirana në krizën BDI-VMRO/DPMNE - Top - Channel - Albania

08/30/12
Tirana zyrtare po ndjek nga afr krizn politike n Maqedoni dhe kundrshtimet mes partnerve t koalcionit qeveritar, partis shqiptare BDI dhe ... tags: ahmetikrizambeshtetjashkupithaçitirana

Drejt zgjedhjeve të parakohshme? - Top - Channel - Albania

08/30/12
Kriza politike mes partnerve t koaliconit qeveritar n Maqedoni po e on vendin drejt zgjedhjeve t parakohshme paralamentare, vlersojn ... tags: analistetbdikrizamaqedonipartitevmro-dpmne

Greqi, qeveria humbet besimin - Top Channel Albania - News - Lajme

09/02/12
Dy muaj e gjysm pas zgjedhjeve t 17 qershorit duket se koalicioni qeveritar po fillon t humb qendresn ndaj presionit q shkaktojn masat e ... tags: albaniachannelgrekegreqikrizalajmenews

Troket kriza energjetike - Top Channel Albania - News - Lajme

09/13/12
Top Channel ka msuar se para pak ditsh kompania CEZ i sht drejtuar Entit Rregullator t Energjis prmes nj letre zyrtare, ku i bn t ditur se ... tags: cezchannedritatenergjikrizaNewsshqip