By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Jahjaga Videos by Popular

Jahjaga: Gati te takoj Nikoliç - Vizion Plus - News, Lajme

07/09/12
Nj dit pas takimit n Dubrovnik t Kroacis t kryeministrit kosovar Hashim Thai me ish-presidentin serb Boris Tadi, q n nj far mnyre theu ... tags: JahjagaKosovaLajmeNewsNikolicPlusPresidenti

Përplasja Jahjaga-Mustafa - Top-Channel-Albania

08/30/12
Presidentja e Kosovs, Atifete Jahjaga, prsrit qndrimin se nuk do t jap dorheqjen nga posti q mban, pas vendimit t Gjykats Kushtetuese, q ... tags: jahjagamarreveshjamustafaperplasjapresidentja

Jahjaga: Gati të bisedoj me serbët e veriut - Top Channel Albania - News - Lajme

09/14/12
Presidentja e Kosovs Atifete Jahjaga shprehet e gatshme pr t biseduar me qytetart e veriut, prfshir ktu serbt e komuns s Leposaviit, ... tags: albaniaChanneljahjagakosovakosovolajmenews

Jahjaga: Kosova përfaqësohet si Republike - Vizion Plus - News - Lajme

02/28/12
Pak pas deklarats se ndrmjetsuesit te Bashkimit Evropian ne bisedimet Prishtin-Beograd se ndryshimi i emrit te Kosovs sht ende ne tryezn e ... tags: AhtifeteAlbaniaentertainmentJahjagalajmenewsPinnacle

Parlamento de Kosovo elige a Atifete Jahjaga como presidenta

04/08/11
Kosovo elige por primera vez a una mujer, la general de polica Atifete Jahjaga, como presidenta del pas, poniendo fin a una crisis poltica ... tags: atifetecrisisjahjagakosovomujerparlamentopolicia

Adem Demaci kritikon Ramush Haradinaj dhe Atifete Jahjagen (Lajmet RTK e KTV)

12/15/12
www.besfort.tv - Adem Demaci kritikon Ramush Haradinaj dhe Atifete Jahjagen Lajmet RTK e KTV ne akademin perkujtore te Muje krasniqi tags: AdemAtifetebesfortDemaçidemaqiHaradinajJahjaga

Hashim Thaqi Gangnam Style e Politikajt Kosovar vallezim

12/27/12
www.besfort.tv - Hashim Thaqi Gangnam Style e Politikajt Kosovar vallezim animacionme hitin. Video e huazuar nga YouTube nga 'RIEND100' tags: ahtifeteAlbinGangnamhashimisajahjagaKurti

Ops - Hashim Thaqi & Pronto Qeveria - lapsuzet 2012 Interaktiv KTV

01/06/13
www.besfort.tv - Ops - Hashim Thaqi Pronto Qeveria - lapsuzet 2012 Interaktiv KTV tags: AtifeteBajramhashimHumorJahjagaopspronto

Albina Jahjaga Moj Sugarja e Nanes 2013

06/26/13
www.radioilirida.it www.rtvilirida.com Copyright RadioZeriIlirides tags: AlbinaJahjagaradioilirida

Albina Jahjaga Pse gabove 2013

06/26/13
www.radioilirida.it www.rtvilirida.com Copyright RadioZeriIlirides tags: AlbinaJahjagaradioilirida

Takim Clinton-Jahjaga

12/14/11
Sekretarja amerikane e Shtetit Hillary Clinton dhe Presidentja e Kosovs, Atifete Jahjaga, nnshkruan n Departamentin e Shtetit nj marrveshje ... tags: clintonjahjagaklintonkosovakosovozeriamerikes

Pres. Jahjaga ne SAIS

12/14/11
Presidentja e Kosoves, Atifete Jahjaga ishte ftuar ne nje diskutim ne qendren Paul Nitze ne Uashington, ku ajo foli rreth arritjeve dhe ... tags: ditarijahjagakosovashqipveriuvoazamira