By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Ilir Videos - 2 by Popular

1:54:40

Debat 18 Maj 2012 - Vizion Plus - Talk Show

05/23/12
Lideri i opozites shqiptare, I ftuar ne emisionin 'Debat'.Edi Rama hedh driteMbi paktin sekret te arritur mes tij dhe Ilir MetesStrategjia ... tags: AlfredDebatEdiIlirMetaPartiaPeza

Meta: President për integrimin - Vizion Plus - News - Lajme

05/27/12
Nj dite pas negociatave me kryeministrin Berisha, kreu i LSI Ilir Meta ka prsritur edhe njher se forca e tij do te krkoje dhe do te mbshtes ... tags: AlbaniaIlirlajmeLSIMetanewsPlus

Meta: Unë, jo për president - Vizion Plus - News - Lajme

05/12/12
Kreu i Lvizjes Socialiste pr Integrim, Ilir Meta, ka shfrytzuar nj takim me senatorin italian, Alberto Filipi, pr te hedhur posht te gjith ... tags: AlbaniaanalysisIlirlajmeMetanewsPlus

Idrizi: ndryshime ne qeveri - Vizion Plus - News - Lajme

05/12/12
Kreu i PDIU, Shptim Idrizi, iu bashkohet zrave qe krkojn ndryshime ne qeverin e kryeministrit Sali Berisha. Prball nj paneli gazetaresh dhe ... tags: AlfredDebatIdriziIlirMetaPezaPlus
1:44:22

Debat 11 maj - Vizion Plus - Talk Show

05/12/12
i PDIU, Shptim Idrizi, iu bashkohet zrave qe krkojn ndryshime ne qeverin e kryeministrit Sali Berisha. Prball nj paneli gazetaresh dhe ... tags: AlfredDebatIdriziIlirMetaPezaPlus

Zone e Ndaluar - 14 maj 2012 - Vizion Plus - Dossier

05/15/12
Vllezrit armiq t s majts e paprsritshme e aleancs, por dhe e kundrshtive ndrmjet Edi Rams dhe Ilir Mets. T fshehtat dhe qllimet e takimit ... tags: AndiBushatiEdiIlirMetaNdaluarPartia

Kushtetuesja: Ilir Beqja, jo me deputet - Vizion Plus - News - Lajme

02/20/12
Gjykata Kushtetuese zbardh vendimin qe i hoqi mandatin deputetit socialist Ilir Beqja. Ne argumentimin e vet, Kushtetuesja pranon ... tags: albaniaBeqjaentertainmentIlirlajmenewsPlus

Ekspertet: Video Meta-Prifti, jo origjinale - Vizion Plus - News - Lajme

02/21/12
Video-prgjimi Meta -- Prifti sht cilsuar jo origjinal nga tre ekspertet shqiptare. Konkluzionet jan dhn gjate seancs se sotme ne Gjykatn e ... tags: analysiscommentaryDritanEntertainmentIlirMetaPlus

Avokatet e Metës për ekspertizën e videos - Vizion Plus - News - Lajme

02/21/12
Ekipi mbrojts i ish zvendskryeministrit Ilir Meta i akuzuar pr korrupsion aktiv nga prokuroria, reagoi pr raportin e tre ekspertve shqiptar ... tags: AlbaniaDritanEntertainmentIlirMetaNewsPlus

Meta: LSI mirepret Islamin - Vizion Plus - News - Lajme

02/27/12
Nj dit pas propozimit te kryesis se PS, pr t prjashtuar pr shkelje te statutit, deputetin Kastriot Islami, Lvizja Socialiste pr Integrim le ... tags: educationalEntertainmentEventsIlirMetaNewsPlus