By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Greqia Videos by Popular

Politika te reja ekonomike - Vizion Plus - News, Lajme

07/09/12
Kreu i LSI-se, Ilir Meta ka premtuar nga Greqia marrjen e nismave konkrete pr prballimin e pasojave te krizs financiare ndrkombtare. Gjate ... tags: ekonomikeGreqiaIlirLSIMetaNewsPlus

“FMN do të bllokojë Greqinë” - Top Channel Albania - News - Lajme

07/22/12
Fondi Monetar Ndrkombtar synon t bllokoj ndihmn ekonomike pr Greqin. Revista e prjavshme gjermane 'Der Spiegel' shkruan se eksponentt e ... tags: channelfmngreecegrekegreqiakrizalajme

Greqia jashtë euros? - Top Channel Albania - News - Lajme

08/08/12
Shqetsim dhe paknaqesi ka shkaktuar n Greqi nj deklarat e kreut t Eurogroup -it Jean Clode Juncker n nj intervist pr nj rrjet televiziv ... tags: albaniachanneleurosgreqiajashtëtop

Greqia, “mbretëria” e evazionit

08/19/12
Dhjetra banor t ishullit t Idres kan protestuar pr arrestimin e nj pronari taverne, pas nj kontrolli t tatimtaksave, prgjat t cilit u ... tags: euroevaziongjermaniagreqialajmetop-channel

Takimi Merkel-Hollande - Top Channel Albania - News - Lajme

08/23/12
Takimi aq jetik pr Greqin midis kancelares gjermane dhe presidentit francez sht zhvilluar n nj klim t rnd, por q gjithsesi ka ngjallur disa ... tags: albaniachannelgreqiahollandelajmemerkelnews

Kriza, Greqia paketon armët - Top Channel Albania - News - Lajme

09/22/12
Kriza ekonomike qe ka pllakosur Greqin ka detyruar Mininstrin e Mbrojtjes t heq dor nga nj pjes e armatimit. tags: albaniaarmëtchannelgreqiakrizalajmenews

Trojka largohet nga Greqia - Top Channel Albania - News - Lajme

09/22/12
Pr her t dyt brenda dy muajsh prfaqsuesit e kreditorve t Greqis, e ashtuquajtura trojka, largohet pr t pakten nj jav nga Athina. tags: albaniachannelgreqialajmelargohetnewsnga

Greqia pengon Maqedoninë - Top Channel Albania - News - Lajme

09/24/12
Maqedonia nuk mund t antarsohet n Bashkimin Evropian pa e zgjidhur problemin q ka me Greqin lidhur me shtjen e emrit. tags: albaniachannelgreqialajmemaqedoninënewspengon

Kapshticë, fluks emigrantësh nga Greqia- Top Channel Albania - News - Lajme

08/01/11
Numri i emigrantve q kthehen n vend pr t kaluar pushimet e vers edhe kt vit ka shnuar rritje. tags: albania channel emigrant fluksi greqia kapshtice lajme