By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Gjermania Videos by Popular

Greqia, “mbretëria” e evazionit

08/19/12
Dhjetra banor t ishullit t Idres kan protestuar pr arrestimin e nj pronari taverne, pas nj kontrolli t tatimtaksave, prgjat t cilit u ... tags: euroevaziongjermaniagreqialajmetop-channel

Leonora Jakupi - Nuk me duhet Gjermania (besfort.tv)

02/02/08
www.besfort.tv - Leonora Jakupi - Nuk me duhet Gjermania Kamera Besfort Hasanaj 'Chibis' dhe Fatmir Bajrami BESFORT VIDEO M1 EUROKOHA. tags: arkivbesfortbesfort.tvgezuargjermaniaJakupikosova

Leonora Jakupi - Nuk me duhet Gjermania

02/02/08
Leonora Jakupi - Nuk me duhet GjermaniaKamera Besfort Hasanaj 'Chibis' dhe Fatmir Bajrami BESFORT VIDEO M1 EUROKOHA. tags: duhetEurokohaGezuarGjermaniaJakupiKosovaLeonora

KONVERTIM NE ISLAM*Motra pranon Islamin né Zvicér, Regensdorf*

12/21/08
konvertim ne islam hixhabi hijab hixhab mesxhidi sadullah bajrami sehfqet krasniqi kaba feja islame islam Feja Islami shqip ... tags: AllahAllahubajramidénimidérguarifejagjermania