By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Emergjenca Videos by Popular

Komuna e Kelmendit dhe problemet e emergjencës

02/27/12
Kelmendi sht nj nga komunat e thella malore, q prej m shum se tre javsh vazhdon t prballet me vshtirsit e krijuara nga reshjet e mdha t ... tags: boraemergjencakelmendpellumbshqiperisulovoa

Problemet me ndihmat ushqimore

02/19/12
N Shqipri, autoritetet e emergjencave civile pohojne se sot t gjitha rrugt kombetare jan t hapura dhe se nga 60 komuna q ishin t izoluara n ... tags: ditariemergjencaizoluarrrugShqiprivoazhbllokuar

Nishani: Strukturat e shtetit janë në gatishmëri

02/09/12
N Shqipri ministri i Brendshm Bujar Nishani, i cili drejton komitetin e Emergjencs, tha sot n parlament se t gjitha strukturat e shtetit ... tags: armandbujaremergjencameronishanishqiperiveri

Vazhdon situata e rënduar në veri

02/04/12
N zonn veriore t Shqipris, vazhdojn edhe sot t bien rreshje t mdha debore. N komunat e thella malore jan shfaqur edhe emergjencat e para ... tags: ditariemergjencashendetsoreShqipriveriorevoa