By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Dhe Videos by Popular

HITET DHE DESHTIMET E VERES (PRIVEKlanKosova) 2013

09/08/13
HITET DHE DESHTIMET E VERES PRIVEKlanKosova 2013

Mentor Kurtishi - Dita dhe Nata (2013)

09/04/13
Mentor Kurtishi - Dita dhe Nata Album 2013

Ndahen Çmimet "AKT" "Apartamenti 2XL" dhe Adi Krasta triumfojne ne kete sezon-lajm

06/22/12
Ndahen mimet 'AKT' 'Apartamenti 2XL' dhe Adi Krasta triumfojne ne kete sezon-lajm tags: 2XLADIAKTAPARTAMENTIÇMIMETDHEKETE

Italia dhe Franca, mohojnë marrëveshjen me Spanjën - Top Channel Albania - News - Lajme

07/25/12
Deklarata e Ministrit spanjoll te shtjeve Europiane, Injigo Mendeth de Vigo revoltoi jo pak Italine dhe Francn pas deklarats se 't dy ... tags: albaniachanneldhefrancaitaliamarrëveshjenmohojnë

Maqellarë, pa drita dhe ujë - Top Channel Albania - News - Lajme

07/26/12
Gjasht fshatra t komuns Maqellar n Dibr jan ndshkuar kolektivisht me ndrprerjen e energjis elektrike nga ana e CEZ-it pr shkak se nj pjes e ... tags: albaniachanneldhedritamaqellarënewtop

Mjekët, në shtetëror dhe privati - Top Channel Albania - News - Lajme

08/11/12
Mjekt e dypunsuar, q shpesh gjat orarit zyrtar i gjen t shrbejn n spitalet private nuk do t torelohen m, qofshin kta edhe shefa shrbimi. tags: albaniachanneldhemjekëtprivatishtetërortop

Në 2013, “kosovarët udhëtojnë pa viza”

08/11/12
N vitin 2012 perspektiva evropiane e Kosovs pritet t marr form konkrete prmes fillimit t studimit t fizibilitetit dhe proesit t ... tags: çitakutdhekonferencarexhepit

Amandine DHEE Et puis ça fait bête d'être triste en maillot de bain

03/29/13
Rencontre avec Amandine Dhe, auteur de Et puis a fait bte d'tre triste en maillot de bain d. La Contre Alle, 2013, au Salon du Livre de ... tags: AmandinebêtedêtreDhéefaitLittératuremaillot

V Sambasivan Vs. V D Rajappan Malayalam Comedy Kathaprasangam

03/29/13
V Sambasivan Vs. V D Rajappan A part of Comedy from Dileep's Dhe Maveli Kombothu Vol 10 By chry_martin Martin Varghese tags: DheDileepsKombothuMaveliRajappanSambasivanVol