By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Buxhet Videos by Popular

"Rishikimi i buxhetit, i vonuar" - Vizion Plus - News - Lajme

07/22/12
Partia Socialiste ka ngritur shqetsimin se qeveria shqiptare nuk ka uar akoma buxhetin e rishikuar n komisionet parlamentare. Sipas ... tags: BeqjabudgetbuxhetIlirnewsPartypension

Franca, buxhet kursimi - Top Channel Albania - News - Lajme

09/28/12
Pas Spanjs, edhe Franca prgatitet pr nj buxhet t ashpr, i projektuar t reduktoje n mnyr drastike deficitin publik t vendit. tags: albaniabuxhetchannelfrancakursimilajmenews

Njesitë vendore dhe buxheti

02/18/12
Njsit vendore n Shqipri kan nisur aprovimin e buxheteve, nj proces q po ngjall mjaft diskutime e debate mes prfaqsuesve t forcave politike. tags: buxhetdebatditariforcapolitikeprocesShqipri