By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Basha Videos by Popular

Cong MLA Shahjahan Basha asked to go back by Samaikhyavadis

08/26/13
Cong MLA Shahjahan Basha asked to go back by Samaikhyavadis

Guntur Corporation building must be named after Lal Jan Basha - Chandrababu

08/16/13
Guntur Corporation building must be named after Lal Jan Basha - Chandrababu tags: afterBashabuildingCorporationGunturJanLal

Lal Jan Basha laid to rest

08/16/13
Lal Jan Basha laid to rest tags: BashaJanlaidLalrestTv9

Plani Urbanistik për Tiranen - Vizion Plus - News - Lajme

05/23/12
Bashkia e Tiranes prezanton Planin e ri Urbanistik pr kryeqytetin, i ndrtuar ne 2 shtylla kryesore modernen dhe evropianen. Gjate ... tags: BashaConversationentertainmentInterviewLulzimnewsPlan

Gati plani i ri urbanistik - Vizion Plus - News - Lajme

05/11/12
Javn qe vjen do te ket nj draft paraprak te planit te ri urbanistik pr Tiranen, nj plan ky i shumpritur nga biznesi i ndrtimit. Premtimi ... tags: BashadebatlajmeLulzimnewsPluspolitics

Basha: Rama solli kaos urban - Vizion Plus - News - Lajme

05/30/12
Pak kohe pas prezantimit te planit urbanistik te Tiranes, kyebashkiaku Lulzim Basha i sht prgjigjur sulmeve te opozits ne lidhje me kt ... tags: AlbaniaBashaeducationallajmeLulzimnewsPlus

Bashkia: Jo rritje te çmimeve - Vizion Plus - News - Lajme

02/27/12
Ne prag te festave te fundvitit Bashkia e Tiranes paralajmron te gjith tregtaret se do te marre masa ndshkuese nse do te ket rritje ... tags: BashaentertainmentlajmeLulzimnewsPluspolitics