By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Mero Videos by Popular

Partia Socialiste zgjedhj kryesinë

12/02/11
N Shqipri Partia socialiste mblodhi sot asamblen e saj pr t zgjedhur kryesin e re. N listn e emrave t propozuar nga kryetari Edi Rama ... tags: Ditari Mero Shqip Socialist zeriamerikesAlbaniaDitari

Niveli i korrupsionit në Shqipëri

12/01/11
Shqipria ka humbur 8 vende n klasifikimin e Transparency International pr perceptimin e korrupsionit pr vitin 2011. Nse nj vit m par ajo ... tags: armand international korrupsioni mero niveli raporti transparency

Ndahet nga jeta Leka Zogu

11/30/11
Pretendenti i Fronit Mbretror shqiptar Leka Zogu i Par, u shua sot n nj spital t Tirans, pas nj 'arresti kardiak', bri t ditur familja ... tags: armand leka mero zeriamerikes zoguarmandleka

Tryeza e partive

11/22/11
Partit e vogla diskutojn pr ndryshiemt n kodin zgjedhor tags: mero zeriamerikesmerovoazeriamerikes

Opinione për marrëveshjen politike në Shqipëri

11/15/11
Kryeministri Berisha nga Norvegjia ku ndodhet pr vizit zyrtare u shpreh pr nj rikthim n realitet t opozits, ndrsa kryetari socialist Edi ... tags: meromerovoa

Shqipëri: Pasojat e krizës greke dhe italiane

11/08/11
N Shqipri t gjith bien dakort se ekonomia shqiptare po vuan tanim pasojat e krizs ekonomike europiane, veanrisht asaj greke, e se do t ... tags: ekonomia greke italiene mero Shqipri zriiameriksekonomia

Socialistët organizojnë tryezë për drejtësinë

10/28/11
N Shqipri partia socialiste organizoi sot nj tryez pr t diskutuar rreth reforms n sistemin e drejtsis, nn dritn edhe t vrejtjeve t raportit ... tags: drejtsia mero PD zriiameriksdrejtsiameroPD

Meta, ekspertet dhe reagimi i Priftit

10/31/11
N Shqipri tre ekspertt shqiptar t caktuar nga Gjykata e lart pr t analizuar videon e biseds Meta-Prifti than se nuk kishin gjetur gjurm t ... tags: ekspert mero Prifti reagimekspertmeroMeta

Asambleja e PS

11/01/11
Partia Socialiste zhvillon Asamblen q i paraprin Kongresit t 5 nntorit tags: armand meroarmandmerovoa

Debate për ligjin e mbetjeve

11/03/11
N Shqipri sot ligji pr administrimin e mbetjeve i cili parashikon edhe importimin e tyre riktheu polemikat e forta pr kt cshtje n salln e ... tags: armand meroarmandmerovoa