By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Maqedoni Videos by Popular

Vehabizmi ne Maqedoni

11/14/11
Bashksia Islame n Maqedoni dhe autoritetet e rendit thon se n vend jan t pranishme grupe radikale islamike, por se ato nuk paraqesin ndonj ... tags: isak Maqedoni shqip voaisakMaqedonishqip

Ambasadori i ri amerikan në Shkup

09/13/11
Ambasadori i ri amerikan n Maqedoni Pol Uolers i dorzoi sot letrat kredenciale presidentit maqedonas Gjorgje Ivanov, ndrkoh q theksoi ... tags: ambasador Maqedoni Ramadani Shkup Wohlers zeriiamerikesambasador

Festa e Bajramit të Madh në Maqedoni

08/30/11
N Maqedoni, ku Bajrami i Madh sht fest shtetrore, drejtuesit e Bashksis Islame dhe zyrtar politik shprehn dshirn pr toleranc mes qyetarve tags: Bajrami imadh Maqedoni Ramadani ZeriiamerikesBajramiimadh

Maqedoni, mbyllet televizioni A1 - Top Channel Albania - News - Lajme

08/01/11
Pas 18 viteve pun, televizioni i par privat n Maqedoni, A1, ka ndrprer transmetimin e programit. tags: A1 albania channel gruevski lajme maqedoni news

Amnisti për paqen në Maqedoni - Top Channel Albania - News - Lajme

07/19/11
Propozimi i Bashkimit Demokratik pr Integrim, q rastet e Hags t mbyllen nga Parlamenti me interpretim autentik t ligjit pr amensti ka ... tags: Albania berisha Channel Lajme lamje Maqedoni News

Ligji per flamujt ne Maqedoni

07/18/11
Parlamenti i Maqedonis miratoi sot projekt-ligjin pr prdorimin e flamujve t komuniteteve. N baz t ktij ligji, n komunat ku shqiptart prbjn ... tags: flamuri ligji per flamujt maqedoniflamuriligji per flamujtmaqedonizeri i amerikes

Qeveria e re Gruevski

07/16/11
I ngarkuari pr formimin e qeveris s Maqedonis, Nikolla Gruevski, i dorzoi mbrm Parlamentit listn me emrat e kandidatve pr antar t ... tags: ditari maqedoni qeveria shqip voa zeri amerikesditari

Gjendja e medias ne Maqedoni

07/09/11
N Maqedoni po shtohen shqetsimet lidhur me mbylljen e tri gazetave dhe trysnin ndaj nj televizioni me ndikim n vend. Vzhguesit vlersojn se ... tags: ditari isak ramadani maqedoni shqip voa zeri amerikesditari