By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Lajme Videos by Popular

Investimet e huaja, Shqipëria e dyta në rajon - Top Channel Albania - News - Lajme

08/01/11
Zyra e PNUD-it n Tiran publikoi raportin global t investimeve t huaja direkte pr vitin 2010, duke e renditur Shqiprin, si nj nga vendet me ... tags: 2010 albania ballkani channel invenstime lajme news

Qeveria godet bujqësinë - Top Channel Albania - News - Lajme

08/01/11
Me gjithe deklaratat e kryeministrit per rritjen e vemendjes ndaj sektorit te bujqesise, shifrat e buxhetit te rishikuar pak dite me pare ... tags: albania berisha bujqesia bujqet buxheti channel fshatra

Siri, ushtria përsërit sulmet në Hama - Top Channel Albania - News - Lajme

08/01/11
Forcat siriane t siguris kan prsritur sulmet n qytetin e Hamas, n ditn e dyt t ofensivs kundr protestuesve anti-qeveritar. tags: albania assad channel forcat hama lajme news

KS i Kosovës: Aksionet e fundit, legjitime - Top Channel Albania - News - Lajme

08/01/11
Kshilli i Siguris s Kosovs ka mbajtur mbledhjen urgjente, thirrur nga kryeministri i Kosovs, Hashim Thai, n cilsin e kryesuesit t ktij ... tags: albania channel eulex gatishmeria keshilli kfor kosova

Durrës, prishen ndërtimet -Top Channel Albania - News

08/01/11
Forca te shumta te policise lokale dhe forcat speciale RENEA kane mbeshtetur nje aksion te Inspektoriatit Kombetar Urbanistik Ndertimor per ... tags: albania channel durres lajme leje ndertime ndertimore

Virozat, 2784 të prekur në javë - Top Channel Albania - News - Lajme

08/01/11
Raportet e Institutit t Shndetit Publik tregojne se gjat javs s shkuar t ktij sezoni turistik, 2784 persona i jane drejtuar spitaleve pr ... tags: 2784 albania channel ISHP lajme news prekur

DCM: Greva, të bisedojmë - Top Channel Albania - News - Lajme

08/01/11
Greva e minatorve t Bulqizs ka hyr n ditn e tet, cka ka br q gjendja shendetesore tyre t rndohet edhe m tej. tags: albania bulqize channel dcm greva kushte lajme

Brazil, trëndafila për viktimat e krimit - Top Channel Albania - News - Lajme

08/01/11
N Brazil aktivist pr paqen kan gjetur nj mnyr t vecant pr t protestuar kundr kriminalitetit t lart n kt vend. tags: 2007 albania brazil channel copacabana droge kartele

Itali, 25 viktima në varkën me klandestinë - Top Channel Albania - News - Lajme

08/01/11
Roja bregdetare italiane ka gjetur trupat e 25 personave q ndodheshin n nj vark t mbipopulluar me refugjat nga Libia. tags: 25 300 albania anije channel emigrant ishull

Pakti financiar gjallëron bursat - Top Channel Albania - News - Lajme

08/01/11
Lajmi pr arritjen e marrveshjes n Shtetet e Bashkuara ka krijuar nj klim besimi n t gjitha tregjet financiare t bots. tags: albania bursat channel financiara lajme marreveshja news

Kapshticë, fluks emigrantësh nga Greqia- Top Channel Albania - News - Lajme

08/01/11
Numri i emigrantve q kthehen n vend pr t kaluar pushimet e vers edhe kt vit ka shnuar rritje. tags: albania channel emigrant fluksi greqia kapshtice lajme

Vetëvendosje mbështet qeverinë - Top Channel Albania - News - Lajme

08/01/11
Edhe pse sht forca m kritike dhe kundrshtarja m e madhe e qeveris s kryeministrit Hashim Thaci, lvizja Vetvendosje deklaron se mbshtet pa ... tags: albania albin channel kosova kosoves kosovo kurti