By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Ilir Videos by Popular

Visar Ymeri - Vetvendosje

09/26/11
Kryetari i grupit parlamentar t lvizjes Vetvendosje, thot se bisedimet Prishtin-Beograd po i shrbejn Serbis tags: ikonomi ilir vetvendosje ymeriikonomiilirvetvendosje

Intervistë me znj. Atifete Jahjaga presidente e Kosovës

09/25/11
Presidentja e Kosoves foli pr situatn n veri dhe pr shtje t tjera q jan shtruar pr zgjidhje tags: ikonomi ilirikonomiilirvoa

Simon Dedvukaj, shqiptari i vrare ne 11 shtator 2001

09/07/11
Familja kujton Simon Dedvukajn, 26 vjecari qe u vra ne kullat binjake ne Nju Jork tags: dedvukaj ikonomi ilir simondedvukajikonomiilir

Engel komenton për Kosovën

08/02/11
Kongresmeni amerikan Eliot Engel i bn thirrje Beogradit q t njoh pavarsin e Kosovs. tags: engel ikonomi ilireliotengelikonomiilir

Dushan Janjiç

07/22/11
Dushan Janji, studiues n Institutin e Shkencave Shoqrore n Beograd, thot se t dyja palt kan piksynime t caktuara q duan t arrijn n bisedime. tags: ikonomi ilir janicdusanikonomiilirjanic