By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Greqia Videos by Popular

Kapshticë, fluks emigrantësh nga Greqia- Top Channel Albania - News - Lajme

08/01/11
Numri i emigrantve q kthehen n vend pr t kaluar pushimet e vers edhe kt vit ka shnuar rritje. tags: albania channel emigrant fluksi greqia kapshtice lajme

Kriza greke dhe Shqipëria

07/21/11
N Tiran ekspert t huaj dhe vendas vlersuan sot se ekonomia shqiptare gjendet ende e ekspozuar ndaj efekteve t krizs greke, s cils rrezikon ... tags: greqia mero shqiperiaarmandgreqiameroshqiperia