By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

YouTube Videos

YouTube Videos

7
Viewers

Zef Beka - Ju dasmor mir se keni ardh

07/31/11
Zef Leka,,,,,,, Kosova, Shqipnija, Albania, Shqiptar, Malsor, Kosovar, Shkodra, Besa, Burrnia, Mikpritja, Albanian, Qifteli, Lahut, Malsia, ...

Berisha: Nxitje prodhimit bujqësor - Top Channel Albania - News - Lajme

07/27/11
Berisha Nxitje prodhimit bujqeumlsor - Top Channel Albania - News - LajmeKryeministri Sali Berisha ia ka kushtuar pjeseumln kryesore ...

desperado house mix(Albania 2011)

07/27/11
desperado house mixAlbania 2011The house that nominate to beatport... PS Love all AlbaniaFromfurrnella77777Views0 ...

Thaçi: Sovraniteti nuk cënohet - Top Channel Albania - News - Lajme

07/26/11
'S'mund t tolerojm q nj pjes e Kosovs t jet vrim e zez dhe q t cnohet sovraniteti i Kosovs.'

Tjeter akuze per vrasesin - Top Channel Albania - News - Lajme

07/26/11
Policia norvegjeze mendon t ngrej nj tjetr akuz kundr Anders Behring Breivik, autorin e ngjarjeve n Oslo dhe Utoja, ku humbn jetn 76 ...

Albania summer 2011

07/26/11
Places you probably want to travelDa li vam je ikada palo na pamet ljetovati u AlbanijiNama jeste i nismo se pokajali.

Jep dorëheqjen zëvendësministrja e Integrimit - Top Channel Albania - News - Lajme

07/26/11
Dorhiqet zvendsministrja e Integrimit Jorida Tabaku, pasi pritet q t emrohet n postin e nnkryetares s Bashkis s Tirans.

Albania Bike Tour 2010 cz 5

07/26/11
Okolice miasta Lezha, plaa nad rozlewiskami 'Ishulli i Lezhes'. Kpiel w Morzu Adriatyckim. Woda ciepa...plaa brudna.

Mashtrim për pensionin, dënohen të moshuarit - Top Channel Albania - News - Lajme

07/26/11
Mes fluksit t mashtrimeve t ndryshme q jan nn gjykim n Gjykatn e Tirans, mashtrimet pr t prfituar pension t parakohshem t pleqerise mbajne ...

Përcillet Amy Winehouse - Top Channel Albania - News - Lajme

07/26/11
Funerali i kngtares britanike Amy Winehouse ishte privat, ku t pranishm ishin thuajse 200 persona.