By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

VizionPlusAlbania

VizionPlusAlbania

DailyMotion
0
Viewers

Renea në aksion, kapet grabitësi i pushuesve nga Kosova - Vizion Plus - News, Lajme

08/05/13
Forcat renea kan arrestuar n malet e Mirdits autorin e grabitjes s udhtarve n rrugn Durrs --Kuks nj dite m par. 21- vjeari, Ardit Maxhuni, ...

Banjat kurative të Bënjës - Vizion Plus - News, Lajme

08/05/13
Bnja sht nj nga zonat e Prmetit, 8 kilometr larg qytetit, ku jan bashke historia dhe mjeksia. Te paren e gjejm ne urn shekullore te Katiut, ...

Gjirokastër, ujërat e zeza nëpër rrugë - Vizion Plus - News, Lajme

08/05/13
Kjo sht situata n lagjen 18 t qytetit t Gjirokastrs dhe n banesat pran konviktit t djemve. Ujrat e zeza koh pas kohe dalin n siprfaqe dhe ...

News Edition in Albanian Language - Vizion Plus - 2012 - August 4 - 15:00

08/05/13
Main events of the day in Albanian Language News Edition

Shembja e ndërtimeve pa leje, shënohen përplasje fizike - Vizion Plus - News, Lajme

08/05/13
e nj ndrtimi pa leje nga ana e Inspektoriatit Ndrtimor ka degraduar n prplasje fizike mes banorve t pallatit, dhe pronarve t ndrtess pa ...

Dhënia e ndihmës së shpejte - Vizion Plus - News, Lajme

08/04/13
Se bashku me instruktoret e kryqit te kuq improvizuam, dy nga kto situata qe ndeshen me shpesh ne keto dite vere. Ky sht rasti i nje ...

News Edition in Albanian Language - Vizion Plus - 2012 - August 3 - 13:00

08/04/13
Main events of the day in Albanian Language News Edition

Policia bashkiake në aksion, ambulantët nuk shqetësohen - Vizion Plus - News, Lajme

08/04/13
Rrugt dhe hapsirat e tjera publike ne Tiran vazhdojn te jene te zna nga persona e biznese nga me te ndryshmet. Ata jan aty do dite e ...

Shkelqimi i ekipit Kuksian - Vizion Plus - News, Lajme

08/04/13
Shkelqimi i ekipit Kuksian - Vizion Plus - News, Lajme

Italia në udhëkryq të ri - Vizion Plus - News, Lajme

08/04/13
Italia ndodhet shum pran nj krize institucionale. Pas dnimit t Berluskonit nga Gjykata e Lart, vendi vuan pasigurin politike. Kjo pasi, ...

Agjërimi në Natën e Kadrit - Vizion Plus - News, Lajme

08/04/13
E shtuna e 3 gushtit eshte dita me e shenjte e vitit per besimtaret myslimane. Sot eshte nata e Kadrit dhe sipas fese islame, agjrimi ne ...